На Східниці можно чудово відпочити і оздоровити організм

Людям інколи кортить відірватись від скаженого ритму життя, відправитись в таке місце, де вони можуть відпочити і тілом, і душею. Для цього вони кожен рік обирають курорти, які можуть знаходитись в різних країнах світу. Але навіщо долати відстань в багато тисяч кілометрів, терпіти тривалі переїзди, якщо чудовий курорт можна знайти на території України? Саме таким курортом є Східниця, знаменита привабливими краєвидами, чистим гірським повітрям і джерелами мінеральної води. Бальнеологічний курорт східниця, відпочинок в якій несе користь фізичному і психічному стану людини, знаходиться недалеко від Трускавця, на північно-східному схилі Карпатських гір.

Приїхавши на відпочинок у Східницю, людина поринає в атмосферу тиші і спокою, забуває про всі свої негаразди, які залишилися в метушливому місті, звідки вона приїхала. Цей курорт відомий по всьому світі своїми цілющими мінеральними водами. Тому не викликає подиву той факт, що в Східниці постійно збільшується кількість сучасних СПА-готелей, які можуть задовольнити вимоги найбільш вибагливих клієнтів. Поселившись в одному з таких готелів, можна гарно відпочити в комфортних умовах, не витрачаючи значних коштів.

В санаторіях цього курорту можуть пройти лікування люди, які мають проблеми з сечовидільною и травною системами, а також порушення загального метаболізму. Після відпочинку у санаторіях Східниці значно зменшуються прояви сечокам’яної хвороби, пієлонефриту, хронічного циститу, цукрового діабету, хронічного ентериту і коліту, анемії, променевої хвороби, ревматизму, остеохондрозу. Унікальні мінеральні джерела, у складі яких присутні корисні мікроелементи, забезпечують комплексне оздоровлення людського організму.

Якщо лікування хвороб не є метою приїзду в Східницю, гості курорту мають можливість вибрати для відпочинку одну з приватних вілл, міні-готель або дерев ’яний котедж. Навіть, якщо на відпочинок приїхала велика родина, можна не хвилюватись, що потрібно буде витратити багато коштів з сімейного бюджету. Цінова політика Східниці приємно здивує всіх гостей курорту.

Последние новости